طراحی سایت شرکتی

نوشته شده توسط Super User on . ارسال از : بدون مجموعه

 

8 دلیل که چرا کسب و کار و شرکت شما به یک طراحی وب سایت حرفه ایی نیاز دارد.
مثل هر کدام از صاحبان کسب و کار های کوچک ، شما ممکن فکر کنید طراحی یک وب سایت شرکتی به درد شما نمی خورد و یا طراحی سایت در بودجه شما نمی گنجد. حتی ممکن است که فکر کنید که حالا که شما از کامپیوتر زیاد استفاده نمیکنید پس مشتریان احتمالی شما نیز از کامپیوتر استفاده نخواهند کرد. این مسائل در فکر شما کاملا غیر واقعی هستند
حال ما می خواهیم بدون در نظر گرفتن اندازه شرکت شما 8 دلیل برای این که شرکت شما نیاز به یک طراحی وب سایت حرفه ایی دارد را بگوییم .


1- شرکت شما با داشتن یک طراحی سایت خوب اعتبار بیشتری را جذب خواهد کرد.


امروزه مشتریان بیشتر و بیشتر از اینترنت برای جستجوی محسولات و یا خدمات مورد نیاز خود استفاده می کنند. کسب و کار کوچک و یا بزرگ با داشتن یک وب سایت اعتبار بیشتری کسب خواهند کرد. در غیر این صورت مشتریان بالقوه شما جذب شرکت هایی می شوند که یک وب سایت خوب دارند. اگر شما هم اکنون یک وب سایت دارید که ساخت آن توسط خودتان بوده یا این که یکی از دوستان فامیل طراحی کرده. با سفارش طراحی سایت حرفه ایی، تصویر کسب و کار شما نیز در ذهن مخاطبان اتان به یک تصویر حرفه ایی تبدیل خواهد شد. برای کسب و کار هایی که تازه کار هستند نیز یک ابزار فوق العاده خواهد بود . زیرا شما یک مسیر ارتباطی فوق العاده برای تبلیغ محصول و یا خدمات خود خواهید داشت.

2- طراحی وب سایت پول بیشتری را برای شرکت شما پس انداز می کند.


به عنوان صاحب یک کسب و کار ممکن فکر کنید شما نمی توانید هزینه زیادی برای طراحی سایت پرداخت کنید. اما با توجه به هزینه ها و بازدهی تبلیغات سنتی مثل روزنامه ، تلوویزیون و .... تبلیغات آنلاین به نسبت هزینه کمتر و بازدهی بالاتری دارند. زمانی که شما بازار هدف خودتان را مشخص کردید. می توانید با استفاده از یک طراحی وب سایت به این بازار دسترسی پیدا کنید. طراحی وب سایت یک راه مقرون به صرفه جهت تبلیغ و گسترش وب سایت شماست.


3- روشی برای آگاه کردن مشتریان توسط طراحی سایت شرکت

به وب سایت خود به دید یک بروشور و کاتالوگ آنلاین نگاه کنید. این خیلی آسان تر ، راحت تر و سریع تر است تا اطلاعات محصولات و خدمات خودتون رو در سایت به روز کنید تا نسبت به کاتالوگ فیزیکی . شما با استفاده از سایت خودتان می توانید یک راه عالی جهت آگاهی مشتریان از خدمات و محصولاتتان پیدا کنید. رویداد خاصی دارد یا در بازه خاصی مثلا روز پدر تخفیف خاصی را در نظر گرفته اید ؟ یا این که خدمات جدیدی دارید؟ خلاف این که کاتالوگ محصولات و خدمات شما که پرینت گرفته شده قدیمی هستند. وب سایت شما می تواند اطلاعات جاری و اخبار به روز را برای کاربران فراهم کند.


4- با طراحی سایت ، شرکت شما همیشه در دسترس است.

وب سایت به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته برای مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه شما در دسترس خواهند بود. فراهم کردن اطلاعات و نظرات کارشناسی خوب برای وقتی که شرکت و یا مغازه شما بسته است . کمک شایانی به حذب مشتریان خواهد کرد. با سبک زندگی شلوغ امروز، داشتن وب سایت یک نکته قوی برای تحت تاثیر قرار دادن بر روی فروش شده است.


5- طراحی سایت شرکت حرفه ایی برای یک بازار بزرگتر

مهم نیست که شما در حال ارائه محصول و یا خدمات هستید. وب سایت شما یک مکان دوم جهت فروش محصولاتتان است. به عنوان یک راه کار تجارت الکترونیک یک وب سایت مکانی عالی برای فروش محصولات در یک بازار بزرگ است. حتی ارائه خدمات نیز می تواند به صورت جهانی مطرح شود. فکر می کنید که شما نمی توانید محصولاتتان را آنلاین بفروشید؟ دوباره فکر کنید. این یادتان باشد که در حال حاضر حتی ماشین ها و خانه ها هم به صورت آنلاین فروش می روند.


6- وب سایت یک رسانه جهت نشان دادن محصولات و خدمات شماست.


مهم نیست شغلی که هستین چیه. وب سایت محلیست عالی برای نشان دادن خدمات و محصولاتتان. با قرار دادن یک گالری عکس و یا رزومه کاری به همراه یک سری نظرات در مورد شغل اتان می توانید نشان بدهید که چه چیزی شما را میان رقبا خاص می کند.

7- با طراحی سایت شما وقت بیشتری برای خودتان می خرید.


فراهم کردن اطلاعات برای مشتریان زمان میگیرد. مهم نیست که این کار از طریق تماس تلفنی ، چهره به چهره ویا بروشور باشد و یا حتی ارسال ایمیل. با کاتالوگ آلنین شما می توانید اطلاعات شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات و خدماتتان فراهم کنید. زمانی که طراحی سایت شما به اتمام رسید و سایت شما بر روی سرور آپلود شد. به صورت بی نهایت برای مشتریان شما در دسترس خواهد بود و زمان بیشتری برای شما می خرد.و حدس بزنید زمان بیشتر یعنی چه؟ زمان بیشتر یعنی پول بیشتر.


8- طراحی یک سایت شرکتی خدمات بهتری به مشتریان ارائه می دهد


شاید شما محصولات مطابق با محیط زیست می فروشید و یا شاید شما یک حسابدار هستید که می خواهید به مشتریان خودتون نحوه ساده کردن نگه داشتن حساب مشتریان خودتون رو آموزش دهید. با فراهم کردن صفحه ایی تحت عنوان سوالات متداول ، اضافه کردن مقاله و یا تعامل پرسش پاسخی با مشتریان خودتون می توانید آن ها را از آخرین احوال خودتان آگاه سازید.
چه راهی بهتر از آن که با اشتراک اطلاعات خودتان یک ارزش برای مشتریان خود ایجاد کنید.
Running sports | UK Trainer News & Releases

درباره ما

آرنانت نام اختصاری شرکت آیسان رایانه نوین ایرانیان ( به اختصار آرنا ) می باشد . همچنین خواندن آرنا با کسره (Arena) معنی آریایی نژاد را نیز همراه خود یدک می کشد. آیسان نیز به عنوان کلمه اول شرکت به معنی مثل ماه و همین طور دارای گذشته ایی درخشان در فرهنگ های لغت معنی شده است.

شرکت آرنانت علاوه بر انجام پروژه های زود بازده و کوتاه مدت اقدام به ایجاد تیم های پژوهشی داخلی کرده که منجر به خلق محصولاتی مبتنی بر فناوری اطلاعات گردیده است. هدف تیم ما این است که با نام بردن از آرنانت کیفیت و رضایت در ذهن مشتریان ما تداعی کننده باشد.ما مشتریان خود را معرفان خود می دانیم پس همیشه رضایت آنها را در نظر می گیریم.